کم کم فهمیدم که تو هر سن و سالی که هستی یه سری امتیازات سنای پایین تر دارن و یه سری امتیازات سن های بالاتر و حسرت خوردن به بزرگتر بودن یا کوچیکتر بودن فقط از دست دادن لذت لحظات جاری هست .


تولد امسالم را از سال های قبلم خیلی بیشتر دوست داشتم چون حس میکنم کتابایی که سال قبل خوندم کلا هم مسیر زندگیم را عوض کرد و هم حال و احوالم خیلی بهتر شد ، با آدم های جدیدی آشنا شدم که داشتن تک تکشون برایخیلی ها رویا است.


مرداد ماه ، مرد مردادی ... زیاد در موردش نمیدونم و لی میدونم که همیشه حس خیلی خوبی داشتم با تاریخ تولدم 27 مرداد برای من بهونه ای هست برای یه بازنگری درونی ...


برای سال جدید میخوام روی این جمله تو زندگیم مانور بدهم امیدوارم سال آینده که دوباره یادداشتی برای روز تولدم می نویسم راضی باشم از خودم

قرار نیست من تو زندگی شبیه کسی باشم و می خوام خود کاملم را زندگی کنم ، ضعف هایم را قبول کنم و سعی در رفع آن ها داشته باشم و سعی کنم نهایت زندگی در لحظه حال را حس کنم .


امیدوارم امسال بتونم این مستندی که ایده اش تو ذهنم هست را بسازم نه برای جشنواره و یا جایزه یا ... بلکه فقط برای دل خودم .


بهانه ای برای نوشتن در روز تولدماز همه شما دوستان عزیزی که تو این مدت از طریق وب سایت با من همراهی کردید سپاسگذارم امیدوارم به مرور مطالب بهتر و پربارتر باشد.