لکه ننگی بزرگ


بچه تر،  که بودم هر چی که دوست داشتم به دست بیارم و نمی تونستم مینداختم پای خدا و می کفتم شاید خدا نخواسته ، یکم با مفاهیم دینی به صورت غلط آشنا شدم و بعد که به دست نیاوردم به اون انگ حرام و این مسائل را می بستم .

یادمه یه دوره کلا می گفتم بجاش خدا تو بهشت بهترش و بهم میده ...


الان که دیگه مد شده تو مملکت ما این تفکر احمقانه ، سیل میاد میکن فساد زیاد شده زلزله میشه میگن زنا زیاد شده فلان جور میشه میگن فلان کار و کردید 

این حرفا این حس رو به آدم میده که انگار خدا بیکار نشسته اون بالا ببینه بنده هاش مجموع خطاشون در ماه چقدر هست که بلای مد نظر را اعمال کنه .


چند روز پیش یکی از دوستانم از من پرسید اگر قدرت اول این نظام بودی چیکار می کردی ؟

گفتم : اول اسلامی را از پسوند این جمهوری اسلامی حذف می کردم ، من حس می کنم این نظام لکه ننگی بزرگ برای اسلامه ...


اسلام واقعا زیباست و خدا فوق العاده از همه جهات ولی این جماعت مفت خور برای کنترل روی مردم هر تصرفی که خواستن تو مفاهیم دینی کردن و مردم ایران هم که احساساتی ترین مردم کره خاک هستن بیشترین ضربه را از این تغییرات خوردن.


یادمه یکی از چیزایی که خیلی تو نوجونی بهش فکر می کردم ، چشم برزخی بود ، حس می کردم بعضی آدم ها هستن میری پیششون تو رو به شک خر و اسب و الاغ میبینن واسه همین اگر خطایی می کردم دچار یک افسردگی یا فشار عصبی شدید از این می شدم که نکنه آبروم بره ، غافل از اینکه تو قرآن محوریت مباحث ستار العیوب بودن خداست و این یعنی اینکه چشم برزخی با این مفاهیمی که به ما انتقال دادن کاملا اشتباه است ، خدا هر گز نمیزاره آبروی بچش پیش بنده اش بره اونم با حالت تحقیر ...

اگر کسی بر اساس ریاضت به چشم برزخی هم برسه که چیزه خیلی خاصی نیست ، مریضی را میبینه نه خود عمل را مثلا می بینه من دچار کبر هستم و مسئوله به من کمک کنه نه اینکه ببینه چیکار کردم که دچار کبر شدم اون مخصوص من و خداست ، خدا به پیامبرش هم گفت من کرده بندگانم را به تو هم نشون نمیدمداعش !

یه خبری از داعشیا که تو سایتا میزارن ملت مسلمان ما کامنتای جالبی میزارن مثلا :

من اگه دستم به این داعشیا برسه چشماشون و در میارم

**ببینم تو الان با داعشیا چه فرقی داری ؟ فقط الان تو موقعیت اونا نیستی ، خوب اونا هم دارن چشم در میارن دیگهببخشید من رو سعی می کنم سایت از مسیر خودش خارج نشه ولی خوب نیاز هست گاهی تفکری روی مطالبی که خوانده میشه انجام بشه

واقعا عاشق جهنمی هستم که خودم انتخاب کردم تا بهشتی که به من ارث برسه 


ممکنه گاهی مطالبی به این شکل بنویسم دوستان ، اگر سایت را فیلتر کردن شرمنده . اینجا ایرانه اگر مثل خودشون فکر نکنی ، بیخود می کنی فکر کنی.

روز خوش.