این هفته فیلم خارجی ندیدم رفتم یه فیلم ایرانی از سوپر مارکت خریدم … اگر این قسمت سکانس های تماشایی که درست کردم و دیدید حتما آخرین سکانس و ببینید واقعا محشره و پر از درس ….

 

لینک دانلود سکانس های تماشایی

 

یادداشت های حین تماشای فیلم :

به نظر من بزرگترین سعادت برای هر آدمی تو زندگیش اینه که دستش جلو خلق خدا دراز نباشه …. همین

 

همیشه انتقادی اگر بر عملکرد ما میشه معنیش این نیست که اشکال از سمت ما هست بلکه بعضی مواقع حسادت طرف مقابل هست … انسان ها شبیه یکدیگر نیستند دقیقا به موضوع انتقاد اشاره کرده به صورت دقیق و عملی که برای هم انتقاد بهتر و هم دریافت انتقاد کارآمد تر توصیه میکنم بخونید این کتاب و …

 

وقتی تو مشکلات افتادیم به جای غر زدن به دنیا و عوامل ایجاد مشکل برای ما بشینیم فکر کنیم ببینیم بهترین راه برای حال مشکل چیه و امیدوار باشیم ……….. یه دیالوگ خوب تو این فیلم ::: از پسشون برمیایم . باهم.

 

خوب یا بد یه واقعیتیه که هممون تو زندگی اطرافیانمون دیدیم که مهر و محبت زن و شوهر به همدیگر تو مشکلات زیاد میشه و اینکه چجوری با مشکلات برخورد میکنن به خاطر همینه اکثرا طلاق ها تو ۶ ماهه اول زندگی هست یعنی دوره شروع مشکلات و حذف احساسات ..

 

 

زن ها زود میبخشن و دیر فراموش میکنن . طبیعتشون اینه که نمیزارن کسی بفهمه بخشیدن و فراموش کردن و هنر مرد اینجاست که بفهمه چی تو دل عیالش میگذره

ژانر: اجتماعی
بازیگران: جواد عزتی
سال تولید: 1393