سلام . این هفته پادکست صوتی معرفی کتاب زندگی بدون حد و مرز از نیک وی آچیچ را برای شما دوستان تهیه کردیم . واقعا این کتاب فوق العاده بود. نویسنده کتاب از بدو تولدش دست و پا نداشته و با این معلولیت شرایط سخت کودکی را طی کرده و الان یکی از معروفترین سخنرانان انگیزشی دنیاست واقعا میشه گفت از معدود افرادی است که سخنش خیلی عمیق روی انسان تاثیر می گذارد قبلا در وب سایت کدام کتاب یک کلیپ از سخنرانی ها نیک وی آچیچ را گذاشته بود اگر دیده باشید حتما به خاطر دارید که چگونه مستمعین سخنرانی های او تحت تاثیر صحبت هایش قرار می گرفتند و این اتفاق به نظر فقط یک راز دارد و آن اینکه خودش به حرف هایی که می زند عمل کرده است همین .

 

اونایی که میخواهند دانلود کنند هم اینجا کلیک کنند

 

 

قسمت هایی که به نظر خودم میتونست برای عموم جالب باشه را در قالب یک پادکست صوتی آماده کردم و خدمت شما بازدیدکنندگان عزیز وب سایت کدام کتاب تقدیم می کنم امیدوارم که اگر نقصی در آن می بینید از طریق وب سایت به بنده گوش زد کنید تا در پادکست های بعدی کیفیت بهتری را مشاهده کنیم.

 

همانطوری که می دانید ما کل کتاب را نمی خوانیم فقط قسمت های زیبا و کلیدی از کتاب را پس زمان زیادی از شما نخواهد گرفت حتما به این پادکست گوش دهید.

 

بریم سراغ کتاب …