سلام .

دوستان عزیز این امکان فراهم شده که شما هم بتوانید عناوین مد نظر برای یک پست را پیشنهاد بدهید و بعد از تایید مدیریت آن عناوین هم به پست اضافه می شود و کاربرانی که در موتورهای جستجو ، جستجو می کنند راحت تر به مطالب مد نظرشان می رسند.

همچنین این امکان را دارید که متن صفحاتی که در سایت ارائه شده است را نیز وارد نمایید . این کار شما کمک بزرگی به کسانی می کند که در پی لغت یا واژه یا موضوعی خاص هستند در وب سایت.


در ادامه نحوه انجام این فرآیند را توضیح می دهم.

شما مطالب وب سایت را غنی تر کنید ...

  1. در مرحله اول شما پستی که مرتبط است با معرفی کتاب را انتخاب می نمایید مثلا در اینجا ما این پست را انتخاب کردیم.

    1. شما مطالب وب سایت را غنی تر کنید ...

  2. با زدم کلید ویرایش به صفحه مرتبط برای ویرایش این پست هدایت می شویدشما مطالب وب سایت را غنی تر کنید ...

  3. حالا با این قسمت در صفحه مد نظرتان روبرو می شوید که کلیه پارامترها اختیاری می باشد و شما فقط یا باید متن پست را وارد نمایید و یا تگ پیشنهاد ی خود را بعد از وارد کردن با زدن کلید اینتر به تایید برسانید.شما مطالب وب سایت را غنی تر کنید ...

  4. این تصویری نمونه ای از تکمیل شدن این صفحه را نمایش می دهدشما مطالب وب سایت را غنی تر کنید ...

  5. بعد از زدن کلیک ثبت متنی در بالای پست نمایش داده می شود مبنی بر اینکه درخواست شما با موفقیت ثبت شد و در انتظار تایید مدیریت می باشدشما مطالب وب سایت را غنی تر کنید ...

  6. پس از تایید از سمت مدیریت پست شما همانند این تصویر به روزسانی خواهد شد با اطلاعاتی که شما وارد نموده ایدشما مطالب وب سایت را غنی تر کنید ...با این کار کمک بزرگی می کنید به کسانی که کمتر وقت دارند برای مطالعه و همچنین کسانی که موضوعی برایشان بسیار اهمیت دارد و با جستجو در اینترنت راحتتر ما را پیدا می کنند و به مطلب مد نظرشان می رسند.

اگر وقت داشتید حتما برخی پست ها که برای خودتان جذاب بوده و نیاز به ویرایش چه در متن و چه در تگ ها دارد را ویرایش کنید.متشکرم.