رفیقم از من پرسید 94 خوب بود برات یا بد ؟ گفتم خوب بود ولی سخت بود .

سخت گذشت ولی ما با سختی ها رشد می کنیم امیدوارم که حکمت  سختی هایی که تو مسیر زندگی ما قرار می گیره را درک کنیم .


خوب من یه عادتی دارم اول هر سال تو سر رسیدی که برای کل اون سال تهیه می کنم می نویسم که به چی میخوام تو این سال برسم ، امروز که سر رسید 94 رو نگاه کردم دیدم تقریبا 90 درصد چیزایی که نوشته بودم و براشون برنامه هم داشتم را بهش رسیدم ولی یه نکته ای برای من نمایان شد.

هزینه بعضی خواسته های من خیلی سنگین بود و بهای سنگینی دادم .

استاد ما همیشه می گفت یادتون باشه چه دعایی می کنید چون بعضی موقع ها تو یه ماجرایی وارد می شید که نتیجه همون دعای شماست بعد هی آه و ناله می کنید ولی جواب خدا به شما اینه که دعای خودت و مستجاب کردم


94 با انسان های زیادی آشنا شدم .

همشون آدم های خوبی بودن که به بهانه های مختلف تو مسیر زندگی همدیگه قرار گرفتیم . از همه کسایی که تو مسیر زندگی من بودن تو سال 94 سپاسگذارم اونا من رو به خودم بیشتر آشنا کردند . 

با یه جمعی اوایل سال 94 آشنا شدم که الان از اون جمع 10 نفره با یکیشون کامل در ارتباط هستم و احساس می کنم یکی از کسایی بود که دوست داشتم همیشه تو جمع دوستانم داشته باشم . ولی خوب از اون 9 نفر خبری ندارم با اینکه باهاشون دوست بودم ولی از یه جنس نبود حرف و نگاهمون واسه همین پیش هم زیاد بند نمی شدیم.


اواخر 94 یکی از دوستانم بهم یه تلنگری زد و گفت تو یه مهندسی و مسئول این هستی که در امور مهندسی نظر بدی و فعالیت کنی الزامی نیست در همه امور که به تو مربوط نمیشه هم دخالت کنی چون هر حیطه ای اهل خودش را می طلبه ممکنه گرفتار بشی .

دوستی که خطای تو رو گوش زد نکنه که دوست نیست ، مجسمست.
یه نکته دیگه : برای کسانی که دوستشون دارید اگر خواستید سال نو را تبریک بگید لطفا پیام کپی نکنید از زبان خودتون برای اون طرف بنویسید این بیشتر به دل میشینه و تو خاطرش میمونه .


اینم تبریک من تقدیم به شما :

برای همه دوستانم و کسانی که تو سال 94 آشنا شدم و بجه های وب سایت :)  از ته قلب آرزوی آرامش می کنم تو سال 95 و البته که زندگی همیشه با فراز و نشیب هست و تو سختی های زندگی براشون آرزوی صبر می کنم و تو خوشی ها آرزوی حفظ آرامش و کنترل فکر ، امیدوارم به سلامتیتون اهمیت بدید و خداوند هم برای شما سلامتی را تقدیر کند.


سال نو مبارک